Ваші подяки - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Наші послуги » Подяки та пропозиції » Ваші подяки
Ваші подяки
masterДата: Середа, 07.10.2009, 12:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 8
Статус: Offline
Нам завжди приємно, що наша праця цінується Вами. Успіхів усім Вам у будь-яких починаннях.

Ніколи не бійся зробити те, чого не вмієш. Ковчег був створений аматором. Професіонали будували "Титанік"...

ОлександрДата: Середа, 07.10.2009, 12:33 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі вам за вашу роботу.. Ця і інша інформація безцінна smile

Офісний планктонДата: Понеділок, 14.03.2011, 16:10 | Повідомлення # 3
Група: Гости

Дуже приємно, що є такий сайт і така послуга. От щойно замовив майстра. Якщо ще й майстри толкові - то ціни немає такому сервісу.
Успішного вам розвитку.

Тільки код безпеки, блін, не розібрати

СвітланаДата: Субота, 11.02.2012, 20:20 | Повідомлення # 4
Група: Гости

пишу з Тернополя. скористалась послугами вашої фірми і дуже задоволена результатами!!! якщо чесно, не чекала такого хорошого обслуговування. приїхали швидко, пралку відремонтували на місці за годину. ще й безкоштовно почистили і підремонтували з"єднання з трубою. а сантехнік взагалі чудовий! тричі в магазин бігав за запчастинами, бо весь час то там, то тут проблеми вилазили(дому майже 100 років і труби самі розумієте які). Інший би сказав - підіть, купіть, а я прийду і прикручу.А цей по морозу сам бігав і ні копійки зайвої не взяв. прошу подякувати від мого імені пану Олегу та пану Михайлу(на жаль, прізвищ не знаю). спеціально не писала зразу, чекала як працювати буде. все працює вже 3 тижні, нічого не тече. велике дякую!!!

Форум » Наші послуги » Подяки та пропозиції » Ваші подяки
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Вконтакті
Опитування
Який вид обслуговування Вам подобається більше?
Всього відповідей: 65
Співпраця

Теги
Лічильники
Гість